Bastion T-16

Stylistyka modelu Bastion T-16 łączy w sobie uniwersalność z subtelnym zdobnictwem. Drzwi są ozdobione żłobieniami nadającymi im elegancji i łamiącymi ich surowość i prostotę. Istnieje możliwość zakupienia ich w jednym z kilkunastu kolorów okleiny. Dzięki takiej różnorodności kolorów oklein każdy dopasuje drzwi do wnętrza i charakteru swojego mieszkania.

Skrzydło drzwi zostało wykonane na bazie solidnej ramy z drewna iglastego. Ramę wypełnia płyta wiórowa. Całość obustronnie oklejono frezowaną płytą MDF pokrytą folią dekoracyjną PVC o grubości 0,35 mm. W procesie okleinowania skrzydła drzwiowego stosujemy unikalną technologię, dzięki której możliwe jest uniknięcie łączenia na krawędziach przylgi. Ta nowoczesna technologia umożliwia zwiększenie estetyki wykonania drzwi oraz ich trwałości: niweluje bowiem możliwość przypadkowego zerwania okleiny.

Wyposażenie

Do drzwi Bastion T-16 standardowo dodajemy cały zestaw ciekawych dodatków. W cenie są trzy bolce antywyważeniowe oraz dwa niezależne zamki drzwiowe. Dzięki nim zwiększa się bezpieczeństwo Państwa mieszkania. Ponadto w celu ułatwienia montażu i umożliwienia idealnego dopasowania dodajemy trzy zawiasy z wkładką tytanową, które umożliwiają regulację w trzech płaszczyznach. Drzwi wyposażone są także w wizjer; drewniany, idealnie dopasowany kolorystycznie próg z aluminiowymi nakładkami i uszczelką oraz zatrzymującą kurz, zimno i hałas uszczelkę wokół ościeżnicy i skrzydła.

Do drzwi można zastosować opaski wykańczające.

Parametry produktu

Wymiary zewnętrzne „80” (84,4x203 cm), „90” (94,4x203 cm)
Grubość skrzydła 46 mm
Materiał - drzwi rama z drewna sosnowego, klejonego
Wypełnienie ramy płyta wiórowa, obłożona polistyrenem
Pokrycie ramy folia PVC o grubości 0,35 mm (kolor do wyboru)
Informacje dodatkowe w zestawie znajduje się kolorystycznie dopasowany próg z nakładkami aluminiowymi oraz wizjer
Okładziny płyta MDF o grubości 6 mm
Uszczelka w przyldze skrzydła, wciskana
Zawiasy 3 szt.
Bolce antywyważeniowe 3 szt. (kołki stalowe)
Zamek dolny trzybolcowy
Zamek górny trzybolcowy
Wizjer szerokokątny (fi 14 mm)