Bastion K-50

Model Bastion K-50 spodoba się osobom lubiącym abstrakcję. Te drzwi z naszej kreatywnej linii ozdobiliśmy wymyślnym zawijasem. Design jest minimalistyczny, ale bardzo efektowny! Jak zwykle z ciekawym designem połączyliśmy solidność wykonania i materiały najlepszej jakości. Dlatego rama skrzydła drzwiowego wykonana jest z drewna iglastego, dodatkowo wzmocniono ją aluminiowym profilem. Jej wnętrze wypełniono dźwiękochłonną płytą, która skutecznie wytłumi niechciane dźwięki, zwiększając komfort i prywatność mieszkania. Całość okleiliśmy frezowaną płytą MDF, której grubość to 6 mm, a za wierzchnią warstwę posłuży świetnej jakości folia dekoracyjna o grubości 0,35 mm. Tradycyjnie – w celu zwiększenia wytrzymałości i estetyki wykonania – zastosowaliśmy sprawdzoną metodę okleinowania bez łączenia na krawędziach przylgi. To drzwi do zadań specjalnych – można ich używać nawet w ciężkich warunkach (klasa 3 drzwi wg normy PN-EN 1192:2001).

Wyposażenie

Razem z drzwiami otrzymają Państwo rozbudowany zestaw dodatków: model oddajemy Państwu wraz z dwoma zamkami oraz trzema bolcami antywyważeniowymi, które zmaksymalizują bezpieczeństwo. Ponadto dokładamy solidną i wytrzymałą uszczelkę, przydatny, szerokokątny wizjer, próg z nakładkami aluminiowymi oraz uszczelką i trzy zawiasy z wkładką tytanową umożliwiające idealne dopasowanie drzwi do ościeżnicy.

Prosimy zwrócić uwagę na nowość – drzwi można nabyć w wersji z dwukolorowym skrzydłem (inną od strony klatki, inną od strony mieszkania).

Drzwi Bastion K-50 dostarczamy w zmontowanym zestawie.

 

Parametry produktu

Wymiary zewnętrzne „80” (84,4x203 cm), „90” (94,4x203 cm)
Grubość skrzydła 46 mm
Materiał - drzwi Rama z drewna sosnowego, klejonego
Wypełnienie ramy płyta wiórowa, obłożona polistyrenem
Pokrycie ramy folia PVC o grubości 0,35 mm (kolor do wyboru)
Okładziny płyta MDF o grubości 6 mm
Uszczelka w przyldze skrzydła, wciskana
Zawiasy 3 szt.
Bolce antywyważeniowe 3 szt. (kołki stalowe)
Zamek dolny trzybolcowy
Zamek górny trzybolcowy
Wizjer szerokokątny (fi 14 mm)