Bastion I-42

Konstrukcja

Model o oznaczeniu Bastion I-42 to nowoczesne drzwi, których design wzbogacony został elementami ze stali nierdzewnej. Zadbaliśmy o ich nadzwyczajną trwałość – model ten należy do 3 klasy drzwi (według normy PN-EN 1192:2001) i z powodzeniem może być używany nawet w ciężkich warunkach. Składa się na to kilka cech: rama wykonana została z drewna iglastego, wzmocniono ją aluminiowym profilem. Jej środek wypełniono dźwiękoszczelną płytą (badania potwierdzają, że izolacyjność akustyczna modelu stoi na bardzo wysokim poziomie – sięga bowiem aż 32 dB!). Całości dopełniają 6-mm frezowana płyta MDF oraz 35-mm folia dekoracyjna, której użyto do oklejenia drzwi. Nie zabrakło także technologii okleinowania bez łączenia na krawędziach przylgi, dzięki czemu drzwi znacząco zyskują na estetyce i trwałości.

Wyposażenie

Drzwi Bastion I-42 dostarczane są Państwu wraz z bogatym zestawem dodatków. Składają się na niego: trwała uszczelka, bezpieczne dwa zamki oraz trzy bolce antywyważeniowe, wizjer i próg.

Do drzwi można dopasować jedną z czterech rodzajów ościeżnic, można również zamówić wersję modelu z dwukolorowym skrzydłem (różne okleiny od strony mieszkania i klatki).

Istnieje możliwość zakupu drzwi z okuciami lub bez nich. W zestawie z okuciami, oprócz standardowego wyposażenia, otrzymają Państwo rozetę Mati, wkładkę oraz wkładkę z gałką.

Drzwi Bastion I-42 dostarczane są Państwu jako zmontowany zestaw.

Parametry produktu

Wymiary zewnętrzne „80” (84,4x203 cm), „90” (94,4x203 cm)
Grubość skrzydła 46 mm
Materiał - drzwi rama z drewna sosnowego, klejonego
Wypełnienie ramy płyta wiórowa, obłożona polistyrenem
Pokrycie ramy folia PVC o grubości 0,35 mm (kolor do wyboru)
Okładziny płyta MDF o grubości 6 mm
Uszczelka w przyldze skrzydła, wciskana
Zawiasy 3 szt.
Bolce antywyważeniowe 3 szt. (kołki stalowe)
Zamek dolny trzybolcowy
Zamek górny trzybolcowy
Wizjer szerokokątny (fi 14 mm)