Bastion T-12

Wykonany na bazie ramy z drewna iglastego wypełnionej płytą wiórową model Bastion T-12 oklejony jest frezowaną płytą MDF. Płyta ta została pokryta 0,35-mm folią dekoracyjną PVC. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii okleinowania powierzchni bez łączenia na krawędziach przylgi, jakość tych drzwi jest niezwykle wysoka, a estetyka ponadprzeciętna.

Model Bastion T-12 ozdobiony został ciekawym wzorem, który pokrywa w zasadzie całą jego powierzchnię. Dzięki niemu drzwi prezentują się elegancko i idealnie dopasują się do tradycyjnie urządzonych pomieszczeń. Dysponujemy bogatą paletą barw, w jakich można zamówić drzwi. Każdy znajdzie coś dla swojego mieszkania.

Wyposażenie

Nabywając model Bastion T-12 dostają Państwo w komplecie wizjer, dwa niezależne zamki do drzwi oraz trzy bolce antywyważeniowe, gwarantujące bezpieczeństwo. Ponadto skrzydło drzwiowe wyposażone jest w uszczelkę, która poprowadzona jest także wokół ościeżnicy. Dodajemy także trzy zawiasy z tytanową wkładką, posiadające możliwość regulacji w trzech płaszczyznach. Drzwi wyposażone są także w idealnie dopasowany drewniany próg w kolorze skrzydła z nakładkami aluminiowymi i uszczelką.

Istnieje możliwość zastosowania opasek wykańczających do drzwi.

Parametry produktu

Wymiary zewnętrzne „80” (84,4x203 cm), „90” (94,4x203 cm)
Grubość skrzydła 46 mm
Materiał - drzwi rama z drewna sosnowego, klejonego
Wypełnienie ramy płyta wiórowa, obłożona polistyrenem
Pokrycie ramy folia PVC o grubości 0,35 mm (kolor do wyboru)
Informacje dodatkowe w zestawie znajduje się kolorystycznie dopasowany próg z nakładkami aluminiowymi oraz wizjer
Okładziny płyta MDF o grubości 6 mm
Uszczelka w przyldze skrzydła, wciskana
Zawiasy 3 szt.
Bolce antywyważeniowe 3 szt. (kołki stalowe)
Zamek dolny trzybolcowy
Zamek górny trzybolcowy
Wizjer szerokokątny (fi 14 mm)