Bastion P-47

Konstrukcja

Konstrukcja modelu Bastion P-47 oparta została o ramę skrzydła drzwiowego wykonaną z drewna iglastego wzmocnioną aluminiowym profilem. O wytłumienie dźwięków zadba dźwiękochłonna płyta, którą wypełniono wnętrze ramy (badania wykazały, że ich izolacyjność akustyczna stoi na bardzo wysokim poziomie – sięga aż 32 dB!). Całości dopełniają 6-mm frezowana płyta MDF oraz 35-mm solidna folia dekoracyjna, którą oklejono drzwi. Tradycyjnie już użyliśmy technologii okleinowania bez łączenia na krawędziach przylgi, co przekłada się na wyższą jakość wykonania oraz trwałość.

Warto zwrócić uwagę, że model Bastion P-47, zamiast standardowej klamki, wyposażony został w pochwyt. To innowacyjne podejście do projektowania drzwi, dzięki któremu zyskują one nowoczesny i oryginalny charakter. Jako jedyni na rynku – z myślą o estetyce – montujemy pochwyt od strony klatki tak, aby od strony mieszkania nie było śladów jego montażu!

Model Bastion P-47 wpisuje się w gamę drzwi o podwyższonej trwałości – należy do 3 klasy drzwi (według normy PN-EN 1192:2001) i został zaprojektowany do użytkowania także w ciężkich warunkach.

Wyposażenie

Wybierając model Bastion P-47 otrzymują Państwo: trzy bolce antywyważeniowe, dwa zamki, wysokiej jakości uszczelkę poprowadzoną zarówno wokół ościeżnicy, jak i skrzydła, szerokokątny wizjer i dopasowany próg z nakładkami aluminiowymi oraz uszczelką, a także trzy zawiasy z wkładką tytanową.

Istnieje możliwość nabycia drzwi z okuciami lub bez nich. W zestawie bez okuć znajdują się: skrzydło, ościeżnica, próg oraz pochwyt. W skład zestawu z okuciami wchodzą, oprócz wymienionych elementów, także gałka ruchoma i rozeta ze stali nierdzewnej.

Drzwi Bastion P-47 otrzymują Państwo jako zmontowany zestaw.

Parametry produktu

Wymiary zewnętrzne „80” (84,4x203 cm), „90” (94,4x203 cm)
Grubość skrzydła 46 mm
Materiał - drzwi rama z drewna sosnowego, klejonego
Wypełnienie ramy płyta wiórowa, obłożona polistyrenem
Pokrycie ramy folia PVC o grubości 0,35 mm (kolor do wyboru)
Okładziny płyta MDF o grubości 6 mm
Uszczelka w przyldze skrzydła, wciskana
Zawiasy 3 szt.
Bolce antywyważeniowe 3 szt. (kołki stalowe)
Zamek dolny trzybolcowy
Zamek górny trzybolcowy
Wizjer szerokokątny (fi 14 mm)