System Drzwi Przesuwnych

SYSTEM PRZESUWNY NAŚCIENNY - 1-skrzydłowy i 2-skrzydłowy

Drzwi przesuwne to bardzo często niezbędne i jedyne funkcjonalne rozwiązanie mające na celu połączenie lub oddzielenie sąsiadujących ze sobą pomieszczeń. Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje niezawodność przez wiele lat.
System przesuwny jednoskrzydłowy naścienny składa się z prowadnicy, maskownicy oraz belki odbojowej montowanej na „tunelu” ościeżnicy regulowanej. Natomiast system dwuskrzydłowy otwierany jest synchronicznie tzn. przesuwając jedno skrzydło rozsuwają się oba skrzydła drzwiowe jednocześnie. System synchroniczny wymaga od nas zamówienia dwóch skrzydeł drzwiowych o identycznej szerokości. System ten montowany jest również na tunelu ościeżnicy regulowanej dostosowującej się w pełni zakresem regulacji nawet do bardzo grubych murów.
Skrzydło drzwiowe do systemu przesuwnego jest wykonane w wersji bezprzylgowej w wymiarach zewnętrznych skrzydła przylgowego.
 
Pakowanie
Kompletny system przesuwny składa się z: tunelu ościeżnicy regulowanej (1 opakowanie), maskownicy (1 opakowanie), mechanizmu przesuwnego (1 opakowanie).
 
Kolorystyka
- Classen CPL: akacja, akacja jasna, biały, buk, orzech 2-K.
- Classen Iridium: dąb bielony pion, cedr pion, jesion śniezny, jesion grafitowy, jesion brązowy
- Classen PVC: wenge
- Classen Folia Finish: akacja-ST, orzech jasny, orzech ciemny, orzech grafitowy
 
Dostępność
System przesuwny dostępny jest we wszystkich dekorach i kolekcach poza kolekcjami Andromeda oraz Basic
 
Opcja za dopłatą
- zamek hakowy na klucz (skrzydła drzwiowe 1 i 2 skrzydłowe)
- pochwyty PCV
- pochwyty stalowe